Qualitium
  • QUALITIUM Protect – Oleje mineralne i półsyntetyczne o klasach jakości SL/CF. Dedykowana samochodom osobowym i dostawczym, starszym lub kilkuletnim.
  • QUALITIUM Power – Oleje półsyntetyczne i w pełni syntetyczne obejmujące klasy jakości SN/C3/C2/CF. Dedykowane silnikom samochodów osobowych i dostawczych.
  • QUALITIUM Truck – Oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne klas SHPD i UHPDO o specyfikacjach jakościowych CI-4, CH-4, E7/E6, A3/B4. Dedykowane zróżnicowanej flocie samochodów ciężarowych i dostawczych.

www.qualitium.com

Chemnaft

Firma Chemnaft oferuje szeroki wachlarz produktów dla przemysłu, rolnictwa, motoryzacji, a także lotnictwa. W ofercie Chemnaftu można znaleźć oleje przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne, silnikowe oraz oleje specjalistyczne produkowane pod indywidualne zamówienia kontrahentów. Od tego roku do już szerokiej gamy produktów dołącza linia olejów dedykowanych samochodom osobowym, dostawczym, ciężarowym oraz autobusom – QUALITIUM MOTOR OIL.

www.chemnaft.com

Delta Gas

Firma DELTA-GAS działa na rynku paliw i produktów ropopochodnych od 2010 roku. Od początku działalności specjalizuje się w hurtowym handlu olejem napędowym. Współpracuje z największymi dostawcami zagranicznymi i krajowymi. Klientami są firmy zajmujące się hurtową i detaliczną dystrybucją na stacjach paliw, przedsiębiorstwa transportowe, firmy produkcyjne wykorzystujące olej napędowy do swoich wewnętrznych procesów. Poza olejem napędowym, Delta Gas skupia się na tym, aby dostarczać najlepszej jakości benzynę, paliwo lotnicze oraz gaz LPG. W tym roku powstała pierwsza markowa stacja Delty Gas i już planowane są kolejne inwestycje związane z tym obszarem.

www.deltagas.pl

Exodus Group

Firma Exodus Group od ponad trzech lat z sukcesem pracuje nad karierą Macieja Pospieszyńskiego zajmując się jego wizerunkiem oraz obsługując go w zakresie działań marketingowych, PR, projektowania graficznego, pozyskiwania sponsorów oraz współpracy z nimi.

www.exodusgroup.pl

Podziękowania

Ogromne podziękowania dla Prezesa Leszka Kumocha za trzyletnią współpracę, dzięki której Maciej mógł "rozwinąć skrzydła" :) Firma Aviomet specjalizuje się w wojskowych zastosowaniach meteorologicznych systemów i przyrządów pomiarowych, ale jej produkty zostały również dobrze przyjęte w zastosowaniach cywilnych. Zautomatyzowane systemy pomiarowe działają w każdych warunkach atmosferycznych w licznych miejscach na terenie całego kraju. Mobilne zestawy pomiarowe zapewniają meteorologiczne wsparcie podczas misji wojskowych i ćwiczeń polowych w kraju i za granicą.