WSPIERAJĄ NAS

Qualitium
  • QUALITIUM Protect – Oleje mineralne i półsyntetyczne o klasach jakości SL/CF. Dedykowana samochodom osobowym i dostawczym, starszym lub kilkuletnim.
  • QUALITIUM Power – Oleje półsyntetyczne i w pełni syntetyczne obejmujące klasy jakości SN/C3/C2/CF. Dedykowane silnikom samochodów osobowych i dostawczych.
  • QUALITIUM Truck – Oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne klas SHPD i UHPDO o specyfikacjach jakościowych CI-4, CH-4, E7/E6, A3/B4. Dedykowane zróżnicowanej flocie samochodów ciężarowych i dostawczych.

www.qualitium.com

Aeroklub Warszawski

Aeroklub Warszawski jest stowarzyszeniem, zrzeszającym miłośników sportów lotniczych wszystkich podniebnych dyscyplin. W ramach Aeroklubu działa 6 sekcji: samolotowa, spadochronowa, szybowcowa, modelarska, balonowa, mikrolotowa. Aeroklub Warszawski wykonuje swoją działalność na dwóch lotniskach: Babice oraz Chrcynno k.Nasielska. W ramach struktury organizowane są szkolenia spadochronowe, szybowcowe i samolotowe jak również loty widokowe nad Warszawą, oraz skoki w tandemie.

Dowiedz się więcej: www.aeroklub.waw.pl

Chemnaft

Firma Chemnaft oferuje szeroki wachlarz produktów dla przemysłu, rolnictwa, motoryzacji, a także lotnictwa. W ofercie Chemnaftu można znaleźć oleje przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne, silnikowe oraz oleje specjalistyczne produkowane pod indywidualne zamówienia kontrahentów. Od tego roku do już szerokiej gamy produktów dołącza linia olejów dedykowanych samochodom osobowym, dostawczym, ciężarowym oraz autobusom – QUALITIUM MOTOR OIL.

www.chemnaft.com

Flyspot

Flyspot to tunele aerodynamiczne, najlepsze na świecie symulatory swobodnego spadania, miejsca w którym grawitacja nie istnieje.

Od strony technicznej: są to pionowe tunele o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 330 km/h.

Tunel aerodynamiczny to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka – swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak.

www.flyspot.com

Exodus Brand

Firma Exodus Brand od ponad trzech lat z sukcesem pracuje nad karierą Macieja Pospieszyńskiego zajmując się jego wizerunkiem oraz obsługując go w zakresie działań marketingowych, PR, projektowania graficznego, pozyskiwania sponsorów oraz współpracy z nimi.

www.exodusbrand.pl

Podziękowania

Ogromne podziękowania dla Prezesa Leszka Kumocha za trzyletnią współpracę, dzięki której Maciej mógł "rozwinąć skrzydła" :) Firma Aviomet specjalizuje się w wojskowych zastosowaniach meteorologicznych systemów i przyrządów pomiarowych, ale jej produkty zostały również dobrze przyjęte w zastosowaniach cywilnych. Zautomatyzowane systemy pomiarowe działają w każdych warunkach atmosferycznych w licznych miejscach na terenie całego kraju. Mobilne zestawy pomiarowe zapewniają meteorologiczne wsparcie podczas misji wojskowych i ćwiczeń polowych w kraju i za granicą.