WSPIERAJĄ NAS

Qualitium
  • QUALITIUM Protect – Oleje mineralne i półsyntetyczne o klasach jakości SL/CF. Dedykowana samochodom osobowym i dostawczym, starszym lub kilkuletnim.
  • QUALITIUM Power – Oleje półsyntetyczne i w pełni syntetyczne obejmujące klasy jakości SN/C3/C2/CF. Dedykowane silnikom samochodów osobowych i dostawczych.
  • QUALITIUM Truck – Oleje mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne klas SHPD i UHPDO o specyfikacjach jakościowych CI-4, CH-4, E7/E6, A3/B4. Dedykowane zróżnicowanej flocie samochodów ciężarowych i dostawczych.

www.qualitium.com

Aeroklub Warszawski

Aeroklub Warszawski jest stowarzyszeniem, zrzeszającym miłośników sportów lotniczych wszystkich podniebnych dyscyplin. W ramach Aeroklubu działa 6 sekcji: samolotowa, spadochronowa, szybowcowa, modelarska, balonowa, mikrolotowa. Aeroklub Warszawski wykonuje swoją działalność na dwóch lotniskach: Babice oraz Chrcynno k.Nasielska. W ramach struktury organizowane są szkolenia spadochronowe, szybowcowe i samolotowe jak również loty widokowe nad Warszawą, oraz skoki w tandemie.

Dowiedz się więcej: www.aeroklub.waw.pl

Flyspot

Flyspot to tunele aerodynamiczne, najlepsze na świecie symulatory swobodnego spadania, miejsca w którym grawitacja nie istnieje.

Od strony technicznej: są to pionowe tunele o średnicy 4,5 metra o zamkniętym obiegu powietrza w którym wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 330 km/h.

Tunel aerodynamiczny to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka – swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak.

www.flyspot.com

Exodus Brand

Firma Exodus Brand od ponad trzech lat z sukcesem pracuje nad karierą Macieja Pospieszyńskiego zajmując się jego wizerunkiem oraz obsługując go w zakresie działań marketingowych, PR, projektowania graficznego, pozyskiwania sponsorów oraz współpracy z nimi.

www.exodusbrand.pl

AVIOMET

Firma Aviomet specjalizuje się w wojskowych zastosowaniach meteorologicznych systemów i przyrządów pomiarowych, ale jej produkty zostały również dobrze przyjęte w zastosowaniach cywilnych. Zautomatyzowane systemy pomiarowe działają w każdych warunkach atmosferycznych w licznych miejscach na terenie całego kraju. Mobilne zestawy pomiarowe zapewniają meteorologiczne wsparcie podczas misji wojskowych i ćwiczeń polowych w kraju i za granicą.

Dowiedz się więcej: www.aviomet.pl