Drift i akrobacja lotnicza to bez wątpienia niezwykle widowiskowe sporty. Z jednej strony chmury dymu, pisk opon, ryk silników. Z drugiej – przerażające prędkości, przeciążenia, jakich większość z nas nigdy nie zazna oraz wyrysowane dymem na niebie figury akrobacyjne. To widok którego nie da się zapomnieć!

Postanowiliśmy spotęgować przeżywane emocje oraz uatrakcyjnić pokazy znajdując wspólny mianownik obu dyscyplin – Qualitium Team!

Łączymy motosport z lotnictwem, a nasi zawodnicy już w tym sezonie wystąpią jako Qualitium Team podczas najbardziej prestiżowej ligi Drift Masters GP oraz na pokazach lotniczych i Mistrzostwach Polski oraz Europy w akrobacji samolotowej. Zarówno drift jak i akrobacja samolotowa wymagają od zawodników nie tylko świetnego przygotowania technicznego i fizycznego, ale również poczucia estetyki i duszy artysty. Ogromne show to również ogromne wydatki: treningi, sprzęt, wyjazdy i eksploatacja.

Emocji dostarczają nam zawodnicy najwyższej klasy:

Maciej Pospieszyński

Dwukrotny Mistrza Świata w akrobacji szybowcowej oraz Mistrz Polski w akrobacji samolotowej (15 medali Mistrzostw Świata i Europy w ciągu 5 lat), który od tego roku będzie zadziwiał ewolucjami na samolocie EXTRA 330 S.C., zakupionym dzięki marce QUALITIUM.

Paweł Borkowski

Wschodząca gwiazda driftu. W roku 2016 został doceniony przez organizację Drift Masters Grand Prix za największy postęp formy. Wygrywając kilka rund i kończąc sezon na piątym miejscu, stał się zawodnikiem, którego obawiają się wszyscy bardziej doświadczeni koledzy z toru.

Dwóch mistrzów w połączeniu z najlepszymi maszynami i głowami pełnymi pomysłów. To musi się udać!